Stage 1 - #KralovecIsCzechia

Terče

Poppre

Neterče

7 0 6

Popis

Ste Jožin Bažin, bývalý <prísne tajné>, zamestnaný momentálne ako manažér podlahovej krytiny v prístave, kde momentálne kotví lietadlová loď LČR Karel Gott a ponorka LČR Jozef Dvořák. Ste tam sám, všetci ostatní išli na slávnostné otvorenie pivovodu Plzeň - Královec.Ako tak plníte svoje povinnosti, náhle vás vyruší podozrivé svetlo v diaľke a zpoza rohu sa vynoria mužíci, ktorí tu nemajú čo robiť.Je vám okamžite jasné, že niečo nie je s kostolným poriadkom, tasíte zbraň a zlikvidujete okamžitú hrozbu. A to tak efektívne, že jej z ruky vyletí podozrivý papier a nalepí sa na stenu. Wow. Pre istotu si jeho obsah zapamatáte a vyberáte sa k mietu, odkiaľ počujete podozrivé zvuky.

Cestou likvidujete odpor a zachraňujete tých pár nešťastníkov, ktorí sa útočníkom priplietli do cesty.

Na konci cesty vás čaká bomba. (žiaľ analógová, taka lepšia došla k úhone), zneškodnujete ju a spolu s ňou aj posledných útočníkov


Postup

Terče: Zbrane Targets: Weapons
Neterče: Ručičky NoShoots: Unarmed

V priestore zavesený kód vo formáte *ABCD#, napr. *1234#
Na konci situácie otočíte kartičku s kódom, na druhej strane je čislo NETERČA!

In the stage, one one of the walls, there is a code in format *ABCD#, napr. *1234#
At the end of situation, turn around the card with code, on the other side of the card is the number of NOSHOOT!

Kondícia

Kondícia/Condition 1

Penalizácia

Poďla pravidieľ

By Rules

Za každú otočenú nesprávnu kartu penalizácia 5 sekúnd. Pokus o vyhnutie sa penalizácie otočeným karty spať môže byť vyhodnotené ako nešportové spravanie a viesť k DQ.
For each turned around incorrect card penalization 5 seconds. Attempt to avoid penalization by turning a card back can be evaluated as a nonsportmanship behaviour and lead to DQ.