Posledné kolo zimnej sezóny na SAV

Ubehlo to ako voda, a v podstate rok po prvom pokusnom preteku na SAV, sme sa stretli, aby sme ukončili druhý, zimný, pohár Bratislavsej LOS. Keby som bol sentimentálny, tak poviem, že pri čítaní strých mailov o tom ako sa na SAV očakáva naďalej úspešná účasť okolo 20 ľudí, som sa pousmial a slza mi stiekla z oka :D Ale dosť bolo histórie, poďme sa pozrieť, čo sa dialo tento víkend....

Apríl v Hunter Clube

Ubehlo to ako voda a my sme sa v Hunter Clube stretli na 5 a poslednom kole prvého pohára LOS-SK na krytej strelnici. Účasť bola hojná, stage kvalitné a záverečný pretek sa naozaj vydaril.

4. kolo zimného pohára Bratislava

Napriek tomu, že názov pohára je zimný, zima už tak moc nebola. No horšie bolo, že fúkalo. Stage to niesli ťažko, no napriek tomu všetkému sme úspešne odstrielali ďalšie kolo. Poďme sa pozrieť, o čom to bolo.

Calvinball - hra skoro bez pravidiel

Pri potulkách svetom internetu, som narazil na jeden celkom zaujímavý námet, ako si na strelnici s kamarátmi nielen spestriť deň, ale si aj zasúťažiť netredičným spôsbom...


Februárový LOS-SK pretek v Hunter Clube

Zvoní budík. Uisťujem sa, že je nedeľa a ideme sa troška zabaviť, nie pracovať. Rýchle raňajky a autopilot si to namieril do Hunter Clubu. Akosi cez víkendy pomalšie bootujem. V hunteri dávam kávičku, patrilo by sa už naozaj zobudiť.

3. kolo zimného pohára Bratislava

Po dlhom čase nám to počasie naozaj nevyšlo, Zima, ľad, mokro, blato...to všetko komplikovalo situáciu a tomu sa museli aj prispôsobiť situácie.

2. kolo zimného pohára Bratislava

Po dlhšej prestávke sme sa opäť stretli na strelnici SAV v Bratislave, aby sme si overili naše (Vaše) schopnosti streľby za sťažených podmienok. Tentokrát to nebolo svetlo, ale zima. Takže, bolo zima. Cez týždeň sme si predpripravili prvých pár kusov zásten, stavanie nám išlo od ruky a začali sme viac menej načas. Pripravené boli tri stage. A bolo zima.

2. kolo Hunter Club pohára, 8.1.2016

Rok sa s rokom zišiel a nás hneď počas prvého predĺženého víkendu v novom roku čakala prvá súťaž LOS, konajúca sa na strelnici Hunter Club v Bratislave

Hunter Club Los-SK, 11.12.2016

Dopredu bola známa jediná inštrukcia: doneste si baterku. Krytá strelnica, dobre, hovorím si, tak strielať sa bude za sťažených svetelných podmienok. Výzva prijatá! Keďže nie som vlastníkom super-tacticool Glock-osaditeľného svetlometu, deň pred pretekom si dávam nácvik držania baterky pri streľbe na strelnici, a ide sa na to!

1. kolo Zimného Pohára Bratislava, 26.11.2016

Prišla Zima aj zima, a my sme sa stretli na prvom zimnom kole Bratislavského pohára. Účasť bola hojná, bezpečnosť dodržaná a ľudia sa bavili.

1 - 10 článkov z 24